Rekrutacja na studia: sprawdź najpopularniejsze kierunki. Do kiedy trwa rekrutacja?

577fcbdf99017_o,size,969x565,q,71,h,740d1eRekrutacja na studia na większości uczelni cały czas trwa. Na niektórych dopiero nabiera rozpędu. Część szkół wyższych już podzieliła się z nami statystykami dotyczącymi najpopularniejszych kierunków. Zaskoczenia nie ma. Na uczelniach technicznych króluje informatyka, budownictwo i architektura. Wśród humanistycznych największym zainteresowaniem cieszą się filologia angielska, administracja czy reżyseria i projektowanie gier. Czytaj dalej Rekrutacja na studia: sprawdź najpopularniejsze kierunki. Do kiedy trwa rekrutacja?

Informatyka – studia z przyszłości

Informatyka – studia z przyszłości. Dlaczego ten kierunek gwarantuje najpewniejszą przyszłość?

Informatyka to jeden z kierunków uważanych za gwarantujące znalezienie dobrze płatnej pracy w przyszłości. Dlaczego informatykom raczej nie grozi bezrobocie?

Czytaj dalej Informatyka – studia z przyszłości

Studiowanie z programem Lepszy Start

Wybierz  kierunki przyrodnicze lub ścisłe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego i wsparcie programu Lepszy Start – rozpocznij studia w UKW

Kierunki objęte programem: biologia, biotechnologia, edukacja techniczno-informatyczna, fizyka, geografia, informatyka, inżynieria bezpieczeństwa, inżynieria materiałowa, matematyka, ochrona środowiska, mechatronika.

kierunki studiów UKW

Czytaj dalej Studiowanie z programem Lepszy Start