Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza na studia

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań
tel. 618487200, 618487001, faks: 618487145
e-mail: rektorat@up.poznan.pl
www: www.puls.edu.pl

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu to uczelnia dynamiczna o znaczącej roli dla regionu i kraju, uczelnia o ponad 100 letnim rodowodzie i ugruntowanych tradycjach akademickich.

Prestiż i nowoczesność, profesjonalna kadra dydaktyczna i uznany dorobek naukowy potwierdzają czołowe miejsce poznańskiego uniwersytetu przyrodniczego w kraju i znaczącą pozycję na arenie międzynarodowej.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sprawdź ofertę dydaktyczną!

Oferta dydaktyczna uczelni i programy studiów zapewniają kształcenie na wysokim poziomie teoretycznym i praktycznym, na kierunkach związanych z szeroko pojętym środowiskiem przyrodniczym, jego zagospodarowaniem i ochroną, także produkcją i przetwarzaniem żywności. Ostatnie z uruchomionych to: Ekoenergetyka i Weterynaria, a od 2013 roku oferujemy nowe studia na kierunkach: Inżynieria i gospodarka wodna, Medycyna roślin oraz Projektowanie mebli.

Uczelnia kształci około 12 000 studentów na studiach pierwszego stopnia, w większości kończących się tytułem zawodowym inżyniera, studiach magisterskich …. –  http://puls.edu.pl/

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Nasze działania inwestycyjne i modernizacyjne, troska o wszechstronny rozwój intelektualny i fizyczny młodzieży, tworzą uczelnię przyjazną studentom.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – znajduje się w obrębie Sołacza, będącego częścią naszego miasta.

Siedziba władz Uczelni (Rektorat i Dziekanaty) mieści się w budynku Collegium Maximum przy ul. Wojska Polskiego 28

Jedna myśl na temat “Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza na studia”

  1. Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

    u230326 – Warto sprawdzić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *