Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

ul. Grabowa 22; 61-473 Poznań
tel./faks. centrala +48 61 8327776
Dział Rekrutacji
nr wewnętrzny: 101 lub 102
e-mail: rekrutacja@wseit.edu.pl
www.wseit.edu.pl

Oferta edukacyjna:

Misją Wydziału Studiów Edukacyjnych Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu jest prowadzenie praktycznego kształcenia o charakterze międzynarodowym w oparciu o najnowsze metody i techniki nauczania przy współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Naszym celem jest profesjonalna edukacja przygotowująca do działalności zawodowej z uwzględnieniem potrzeb społecznych oraz rynku pracy.Pragniemy stworzyć przyjazne miejsce dla studentów, słuchaczy i pracowników, w którym uczenie się i nauczanie zorientowane są na potrzeby drugiego człowieka.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii została utworzona w lutym 2005 roku na mocy decyzji Ministra Edukacji i Sportu i została wpisana do rejestru uczelni niepaństwowych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 315.

Uczelnia powstała na bazie Wielkopolskiej Szkoły Medycznej, korzystając z tradycji i doświadczenia w kształceniu techników fizjoterapii, techników masażystów, techników farmacji, terapeutów zajęciowych i techników dentystycznych. Znakomita kadra dydaktyczna, którą tworzą najlepsi wykładowcy i praktycy, przyczyniła się do dynamicznego rozwoju Uczelni i osiągnięcia wielu sukcesów w edukacji.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Dotychczasowa działalność spowodowała uzyskanie dobrej opinii o Uczelni wśród studentów i pracodawców. WSEiT chce być postrzegana jako specjalistyczna Uczelnia, której ambicją jest znalezienie się na listach rankingowych obok wiodących uczelni o profilu medycznym.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii prowadzi studia I stopnia – licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne – 6 semestrów), studia II stopnia – magisterskie(stacjonarne i niestacjonarne – 4 semestry) oraz studia inżynierskie (stacjonarne i niestacjonarne – 7 semestrów).

Dyplom Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii to bez wątpienia ciekawsze dziś i pewniejsze jutro, po prostu lepsze perspektywy na przyszłość!

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii:

 • Programy studiów dostosowane do aktualnych trendów rynku pracy
 • Doświadczona i stale rozwijająca się kadra naukowo-dydaktyczna
 • Własne aktywne centrum badawcze
 • Poliklinika WSEiT
 • Wydawnictwo uczelniane WSEiT
 • Liczące się konferencje naukowo-szkoleniowe
 • Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT
 • Studia podyplomowe
 • Ciekawe prelekcje i warsztaty prowadzone przez praktyków – pasjonatów z kraju i zagranicy, którzy odnieśli już niejeden sukces
 • Współpraca międzynarodowa w ramach praktyk i wymiany uczelnianej w programie ERASMUS
 • Kontakt studenta z uczelnią poprzez Wirtualny Dziekanat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *